Modern 4Bedroom Spacious Family Home

  • 120 m²
  • 4 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán Modern 4Bedroom Spacious Family Home nabízí domácí ubytování pro 8 hostů ve městě Liverpool. Toto ubytování zahrnuje 4 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyni.

Ubytování je 3 km od Světové muzeum v Liverpoolu a 3,1 km od Albert Dock. Ubytování je asi 3 km od centra města Liverpool. New Pan's Chinese nabízí jídla britiske a je vzdálena 500 metrů od apartmánu. Je to 20-minutová chůze od železniční stanice Liverpool Lime Street.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Modern 4Bedroom Spacious Family Home Liverpool
Regina Pacis Contractor Place Near The City
Cena pouze pro mobilní zařízení

Regina Pacis Contractor Place Near The City

148 m od ubytování
USD 276 USD 248
za noc
Tiny Small Cosy Studio Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Tiny Small Cosy Studio Apartment

224 m od ubytování
USD 79 USD 71
za noc
Huge 5Bedrooms/Ensuite/Liverpool/Ridley Rd/Parking
Cena pouze pro mobilní zařízení

Huge 5Bedrooms/Ensuite/Liverpool/Ridley Rd/Parking

326 m od ubytování
USD 245 USD 221
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Anglie
    14 km

    Vlaková nádraží

    Edge Hill Train Station
    1,3 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování zdarma
    • Parkoviště mimo lokalitu

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Topení
    • Sedací kout
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 22:00
    Odhlášení: od 06:00 do 10:00
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Modern 4Bedroom Spacious Family Home?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Modern 4Bedroom Spacious Family Home patří mimo jiné Albert Dock, Cavern Club, Námořní muzeum Merseyside.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Modern 4Bedroom Spacious Family Home apartmán?
      Noční pobyt v apartmán Modern 4Bedroom Spacious Family Home apartmán bude stát 215 £.
    • Jsou v blízkosti apartmán Modern 4Bedroom Spacious Family Home apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Modern 4Bedroom Spacious Family Home apartmán patří restaurace Uk Fried Chicken & Pizza a Akshaya, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 120 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Anglie
    14 km

    Vlaková nádraží

    Edge Hill Train Station
    1,3 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Modern 4Bedroom Spacious Family Home Liverpool

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít